Do it yourself

142 products

Showing 1 - 36 of 142 products

Showing 1 - 36 of 142 products
View
Genesis Cementtegels onderhoudsmiddel 1 L - Tegelreinigers
Genesis Genesis Cement tile maintenance product 1 L
Sale price€13,53
€13,53 / l
In stock, 564 units
Genesis Cementtegels reiniger 1 L - Tegelreinigers
Genesis Genesis Cement tiles intensive cleaner 1 L
Sale price€13,53
€13,53 / l
In stock, 681 units
Genesis Natuursteen impregneermiddel 0,5 L - Primer
Genesis Genesis Natural Stone Impregnating Agent 0.5 L - Color Enhancer
Sale price€14,50
€29,00 / l
In stock, 287 units
Genesis Tegelonderhoudsmiddel 1 L - Tegelreinigers
Genesis Genesis Tile maintenance product 1 L
Sale price€7,72
€7,72 / l
In stock, 1784 units
Genesis Voegenreiniger 0,5 L - Tegelreinigers
Genesis Genesis Joint Cleaner 0.5 L
Sale price€4,82
€9,64 / l
In stock, 375 units
Kleureffect Galaxy Litokol STARLIKE® EVO 150 gram voor 5 kgKleureffect Galaxy Litokol STARLIKE® EVO 150 gram voor 5 kg
Litokol Color effect Galaxy Litokol STARLIKE® Finishes 150 grams for 5 kg
Sale price€23,20
€0,15 / g
In stock, 34 units
Litokol Litostain cleaner 0.5 ltr
Litokol Litokol Litostain cleaner 0.5 ltr
Sale price€14,50
€29,00 / l
Only 7 units left
Litokol STARLIKE® EVO 580 Rosso mattone 2,5 kg - VoegmiddelLitokol STARLIKE® EVO 580 Rosso mattone 2,5 kg - Voegmiddel
Litokol Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO 580 Rosso mattone 2.5 kg
Sale price€55,11
€22,04 / kg
Only 2 units left
Litokol Fillcleaner EVO Voegen reiniger 0,75 L -Litokol Fillcleaner EVO Joint cleaner 0.75 L
Litokol Litokol Fillcleaner EVO Joint cleaner 0.75 L
Sale price€19,33
€25,77 / l
In stock, 18 units
Litokol Litonet EVO Tegelreiniger 1 L - TegelreinigersLitokol Litonet EVO Tile Cleaner 1 L
Litokol Litokol Litonet EVO Tile Cleaner 1 L
Sale price€21,26
€21,26 / l
In stock, 19 units
Genesis Natuursteenreiniger 1 L - TegelreinigersGenesis Natural Stone Cleaner 1 L
Genesis Genesis Natural Stone Cleaner 1 L
Sale price€18,36
€18,36 / l
In stock, 400 units
Genesis Tegelreiniger intensief 1 L - Tegelreinigers
Genesis Genesis Tile Cleaner intensive 1 L
Sale price€7,72
€7,72 / l
In stock, 654 units
Save €4,84
Kleureffect Shining Gold Litokol STARLIKE® EVO 100 gram voorKleureffect Shining Gold Litokol STARLIKE® EVO 100 gram voor
Litokol Color effect Shining Gold Litokol STARLIKE® Finishes 100 grams for 2.5 kg
Sale price€34,80 Regular price€39,64
€0,35 / g
In stock, 55 units
Save €13,53
Kleureffect Spotlight Litokol STARLIKE® EVO 75 gram voor 2,5Kleureffect Spotlight Litokol STARLIKE® EVO 75 gram voor 2,5
Litokol Color Effect Spotlight Litokol STARLIKE® Finishes 75 grams for 2.5 kg
Sale price€17,40 Regular price€30,93
€0,23 / g
In stock, 47 units
Save €13,53
Kleureffect Galaxy Litokol STARLIKE® EVO 75 gram voor 2,5 kgKleureffect Galaxy Litokol STARLIKE® EVO 75 gram voor 2,5 kg
Litokol Color effect Galaxy Litokol STARLIKE® Finishes 75 grams for 2.5 kg
Sale price€17,40 Regular price€30,93
€0,23 / g
Only 10 units left
Save €2,90
Kleureffect Goud Litokol STARLIKE® EVO 75 gram voor 2,5 kg -Kleureffect Goud Litokol STARLIKE® EVO 75 gram voor 2,5 kg -
Litokol Color effect Gold Litokol STARLIKE® Finishes 75 grams for 2.5 kg
Sale price€28,03 Regular price€30,93
€0,37 / g
In stock, 41 units
Kleureffect Spotlight Litokol STARLIKE® EVO 150 gram voor 5Kleureffect Spotlight Litokol STARLIKE® EVO 150 gram voor 5
Litokol Color Effect Spotlight Litokol STARLIKE® Finishes 150 grams for 5 kg
Sale price€23,20
€0,15 / g
In stock, 36 units
Save €11,61
Kleureffect Bronze Litokol STARLIKE® EVO 100 gram voor 2,5Color effect Bronze Litokol STARLIKE® Finishes 100 grams for 2.5 kg
Litokol Color effect Bronze Litokol STARLIKE® Finishes 100 grams for 2.5 kg
Sale price€28,03 Regular price€39,64
€0,28 / g
In stock, 32 units
Kleureffect Shining Gold Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voorKleureffect Shining Gold Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voor
Kleureffect Goud Litokol STARLIKE® EVO 150 gram voor 5 kg -Kleureffect Goud Litokol STARLIKE® EVO 150 gram voor 5 kg -
Litokol Color effect Gold Litokol STARLIKE® Finishes 150 grams for 5 kg
Sale price€35,77
€0,24 / g
In stock, 22 units
Litokol Litoshine EVO Tegelreiniger 1 L
Litokol Litokol Litoshine EVO Tile Cleaner 1 L
Sale price€14,50
€14,50 / l
Only 7 units left
Save €6,76
Kleureffect Glow in the dark | Night vision LitokolKleureffect Glow in the dark | Night vision Litokol
Litokol Color effect Glow in the dark | Night vision Litokol STARLIKE® Finishes 200 grams for 2.5 kg
Sale price€110,23 Regular price€116,99
€0,55 / g
Only 10 units left
Genesis Tegelimpregneer Impregneermiddel 1 L - Primer
Genesis Genesis Tile Impregnating Impregnating Agent 1 L
Sale price€16,43
€16,43 / l
In stock, 227 units
Kleureffect Koper Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voor 5 kg -Kleureffect Koper Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voor 5 kg -
Litokol Color effect Copper Litokol STARLIKE® Finishes 200 grams for 5 kg
Sale price€44,47
€0,22 / g
In stock, 30 units
Kleureffect Platinum Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voor 5Kleureffect Platinum Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voor 5
Litokol Color effect Platinum Litokol STARLIKE® Finishes 200 grams for 5 kg
Sale price€44,47
€0,22 / g
In stock, 37 units
Kleureffect Roest Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voor 5 kg -Kleureffect Roest Litokol STARLIKE® EVO 200 gram voor 5 kg -
Litokol Colour effect Rust Litokol STARLIKE® Finishes 100 gram for 2.5 kg
Sale price€34,80
€0,17 / g
In stock, 29 units
Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO ColorCrystal 825 Beige havana 2.5 kgEpoxy grout Litokol STARLIKE® EVO ColorCrystal 825 Beige havana 2.5 kg
Litokol Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO ColorCrystal 825 Beige havana 2.5 kg
Sale price€65,74
€26,30 / kg
Only 2 units left
Litokol STARLIKE® EVO 300 Azzurro pastello 2,5 kg -Litokol STARLIKE® EVO 300 Azzurro pastello 2,5 kg -
Litokol Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO 300 Azzurro pastello 2.5 kg
Sale price€55,11
€22,04 / kg
Only 5 units left
Litokol STARLIKE® EVO 310 Azzurro polvere 2,5 kg -Litokol STARLIKE® EVO 310 Azzurro polvere 2,5 kg -
Litokol Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO 310 Azzurro polvere 2.5 kg
Sale price€55,11
€22,04 / kg
Only 2 units left
Litokol STARLIKE® EVO 330 Blu avio 2,5 kg - VoegmiddelLitokol STARLIKE® EVO 330 Blu avio 2,5 kg - Voegmiddel
Litokol Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO 330 Blu avio 2.5 kg
Sale price€55,11
€22,04 / kg
Only 2 units left
Litokol STARLIKE® EVO 145 Nero carbonio 2,5 kg - VoegmiddelLitokol STARLIKE® EVO 145 Nero carbonio 2,5 kg - Voegmiddel
Litokol Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO 145 Nero carbonio 2.5 kg
Sale price€53,18
€21,27 / kg
Only 1 unit left
Litokol STARLIKE® EVO 400 Verde salvia 2,5 kg - VoegmiddelLitokol STARLIKE® EVO 400 Verde salvia 2,5 kg - Voegmiddel
Litokol Epoxy grout Litokol STARLIKE® EVO 400 Verde salvia 2.5 kg
Sale price€55,11
€22,04 / kg
Only 5 units left
Litokol Voegmiddel Stylegrout Tech silver-2 á 3 kg -Litokol Grout StyleGrout Tech silver-2 to 3 kg
Litokol Litokol Grout StyleGrout Tech silver-2 to 3 kg
Sale price€14,50
€4,83 / kg
In stock
Litokol Voegmiddel Stylegrout Tech Ivory-1 á 3 kg -Litokol Grout StyleGrout Tech Ivory-1 to 3 kg
Litokol Litokol Grout StyleGrout Tech Ivory-1 to 3 kg
Sale price€15,46
€5,15 / kg
In stock
Litokol Voegmiddel Stylegrout Tech Ivory-2 á 3 kg -Litokol Grout StyleGrout Tech Ivory-2 to 3 kg
Litokol Litokol Grout StyleGrout Tech Ivory-2 to 3 kg
Sale price€15,46
€5,15 / kg
In stock
Litokol Voegmiddel Stylegrout Tech Ivory-3 á 3 kg -Litokol Grout StyleGrout Tech Ivory-3 to 3 kg
Litokol Litokol Grout StyleGrout Tech Ivory-3 to 3 kg
Sale price€15,46
€5,15 / kg
In stock

Want to see it again?